"Африканський шик" - відкриття Barber club - тереторія для справжніх чоловіків.

15 травня в Чернівцях відбулася  довгоочікувана і неймовірно важлива подія для всього чоловічого населення - відкриття першого Barber club в центрі міста Чернівці.

Barber club - це чоловічий клуб, точніше, концептуальне місце, де обслуговують тільки чоловіків. Майстри - виключно чоловіки, справжні професіонали своєї справи. Послуги - тільки для сильної половини людства. Хотілося б відзначити, що в Barber club особливу увага приділяють оформленню бороди, так як це уособлення сміливого, брутального чоловіка. Серед послуг запропонованих в Barber club, також: різноманітні чоловічі стрижки ( стрижка чоловіча в Чернівцях), корекція кольору, оформлення бороди і вусів, укладки, "королівське гоління" (гоління небезпечною бритвою), гоління голови.
Barber club спеціалізується на класичних чоловічих зачісках та голінні з використанням гарячих рушників.

Професійний догляд та продукція - відрізняється бездоганною якістю, натуральним походженням і вишуканим дизайном. В Барбер клуб в Чернівцях з професійної продукції Ви можете придбати: American Crew ( Американ Крю ), BORODIST ( БОРОДИСТ ), MANLY WAX. Це все віск для укладання волосся, масло, бальзам і мікстура для бороди, віск для стайлінгу вусів.
У Barber club в Чернівцях немає нічого зайвого, тільки якісні послуги, бесіди на чоловічі теми та справжня чоловіча музика.


Ми знаходимося в центрі Чернівців та працюємо щодня з 9:00 до 21:00.
Barber club & салон краси & spa-клуб "Африканський шик"
Вул. Героїв Майдану, 88
0950882185
http://vk.com/afroshyk_spa
http://ok.ru/afroshyk
https://www.facebook.com/afroshyk
BARBER CLUB
закрыть
Здравствуйте дорогие посетилели!

Конкурс салон красоты


Нравится
ОНЛАЙН ЗАПИС